Dr Masuku Cilt Maskesi, her cilt tipine uygun olarak imal edilen ve unisex bir üründür. Standart bir maske gibi kullanılan her bir dr masuku siyah nokta maskesini de günde en fazla 1 kere kullanmanız tavsiye edilir. Diğer bir adı da siyah maske olan dr masuku maske, ince bir katman halinde cilde yüzeysel olarak sürülür ve 20 dk kadar beklemek de kafidir.

acc6db87cfe1d2385bab4c4589c071cf
Her bir tüp siyah dr masuku maskesi 100 ml’lik tüplerde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Orijinal dr masuku maskes siyah maskeye sizlerde uygun fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz.

Her bir 100 ml siyah maske dr masuku düzenli kullanımda 1 ay kadar kullanıcısına yetecek kadar bir içerik barındırmaktadır. Dr masuku maskeyi cildinize ince bir tabaka halinde sürün fakat öncesinde de dr masuku losyon ile cildinizi 5 dk kadar temizlmeyi unutmayınız!

drmasuku

Dr Masuku Maske Türkiye
Dr Masuku Maske Satın Al

Dr Masuku Maske Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | Dr Masuku Maske | Black Maske - Dr Masuku Maske Nedir - RSS - Google Sitemap
Dr Masuku Maske Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden drmasukumaske.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?