Dr Masuku Maske Avrupa Satış ve Sipariş Sitesi

Dr Masuku Maske Avrupa Kampanyası

 

Dr Masuku Maske indirimli. Dr Masuku Maske 44 Euro’dan 35 Euro’ya düştü. Toptan fiyatına perakende satışlarımız başlamıştır. 2 Kutu Dr Masuku Maske 88 Euro Yerine 70 Euro ile en ucuz fiyata sitemizden satın alabilirsiniz. 3 Adet Dr Masuku Maske 132 Euro’dan 105 Euro fiyata düştü. www.drmasukumaske.com sitemizden tüm avrupa ve yurtdışı ülkelerinden sipariş verebilirsiniz. Dr Masuku Maske en uygun fiyat ile whatsapp sipariş hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

 

1 Adet Dr. Masuku Maske 30 Euro 20 Euro (İndirim)

2 Adet Dr. Masuku Maske 60 Euro 40 Euro (İndirim)

3 Adet Dr. Masuku Maske 80 Euro 60 Euro (İndirim)

 

Siyah maske binlerce yıldır toprağın altında bekleyen polifenolleri çok yüksek oranda içeren cilt sağlığı ve güzelliği için aventus ilaç laboratuarları tarafından geliştirilen cilt sağlığı ve güzelliğinde yardımcı olabilecek bir doğal üründür.

Dermatolojik testleri italya chelab laboratuarları tarafından yapılmış ve herhangi bir alerjiye yada iritasyona sebep olmadığı bu testlerce kanıtlanmıştır.

siyah-nokta-maskesi
Kullanımı ; Uygulanacak olan bölgenin temiz olmasına özen gösteriniz. Bölgenin yumuşaması için ise losyon sürünüz ve 5 dakika bekleyiniz. Uygulama yapılacak bölgeye yeteri kadar maskeyi sürünüz. 20 dakika süre ile bekledikten sonra çıkarılarak kullanılması tavsiye edilir. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi için kullanılmaz. İlaç değildir. Herhangi bir yan etki yada alerji durumunda kullanımı hemen kesiniz ve doktorunuza danışınız. Kutu üzerinde ki talimatları okumadan uygulamaya geçmeyiniz ve kullanmayınız.

drmasuku
Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ; dr masuku maske, masuku, siyah nokta maskesi, siyah maske, dr masuku maske kullanımı, dr masuku maske nedir, dr masuku maske fiyatı, dr masuku maske ne kadar, dr masuku maske kullananlar, dr masuku maske kullanan var mı, dr masuku maske sipariş, dr masuku maske nasıl sipariş verebilirim.

Bize Avrupa’dan Nasıl Ödeme Yapabilirsiniz?

1. Western Union ile isme havale

2. Ziraat Bankası ile döviz hesabına havale

3. FinansBank döviz hesabına havale

5. Ptt ile isme havale

6. Kredi Kartı İle Online Ödeme (Yabancı banka kartlarında kimlik fotokopisi zorunluluğu vardır.)

7. Türk Bankalarına ait kredi kartı ile ödeme (Komisyon ücreti alınmaktadır.)

8. FinansBank kartlarınıza 3-6-9-12 taksit yapılır.

Mail Yolu İle Sipariş Verme

yurtdisisiparis@hotmail.com
Yukarıdaki maillerimiz üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. İster mail atarak isterseniz msn iletişimine ekleyerek siparişlerinizi hızlı bir biçimde verebilirsiniz.

Sipariş Gönderim Şartları

1. Vermiş olduğunuz siparişin ödemesi hesabımıza geçtiği an
2. Western Union şifresini bildirdiğiniz an
3. Moneygram şifresini bildirdiğiniz an
4. Döviz hesabımıza paranızın yattığı an

Yukarıdaki belirtilen şartlar yerine getirildiği andan itibaren ürünleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.
Paketiniz kargoya verildiği an, vermiş olduğunuz cep telefonuna kargo numarası SMS olarak bildirilir.

mesaj
Paket Alım Kuralları

1. Gününde alınmayan, unutulan, keyfi iptal durumlarından firmamız sorumlu değildir.

2. Alınmayan ve kabul edilmeyen paketlerde PARA İADEMİZ YOKTUR.

Yapmış olduğumuz kampanyalar stoklarla sınırlıdır. En son yapılan kampanyalar bir önceki yapılan kampanyaları bağlamaz.

Gümrük bedeli alıcıya aittir. Gümrük sorunu yaşayan paketlerden firmamız sorumlu değildir.

Sipariş verdiğiniz andan itibaren tüm şartları kabul etmiş sayılacağınızdan dolayı aksi yönde yaşanak durumlardan dolayı firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

Siparişlerinizi bekler hayırlı ve sağlıklı günler dileriz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: siyah nokta maskesi, siyah nokta temizleme aleti, siyah nokta, siyah nokta temizleme, siyah nokta bandı, siyah noktalardan kurtulmak, siyah nokta temizleme makinesi, siyah nokta vakum, siyah nokta sıkma, siyah nokta kremi, siyah nokta, siyah nokta aleti, siyah nokta ameliyatı, siyah nokta aparatı, siyah nokta anında çözüm, siyah nokta aldırma, siyah nokta avuç içi, siyah nokta burun bandı zararları, siyah nokta bandı nasıl kullanılır, siyah nokta bantları, siyah nokta bandı yapımı, siyah nokta bandı fiyatı, siyah nokta bandı işe yarıyor mu, siyah nokta burun bandı, siyah nokta bakımı, siyah nokta cımbızı, siyah nokta cilt bakımı, siyah nokta cikarma, siyah nokta cikarici

you have reached us from these words: blackhead mask, blackhead removal tool, blackhead extractor, blackhead vacuum, blackheads on nose, blackhead in ear, blackhead extraction, blackhead popping, blackhead peel off mask, blackhead, blackhead removal videos, blackhead acne, blackhead and whitehead, blackhead and comedone acne extractor, blackhead and pimple remover, blackhead armpit, blackhead and whitehead removal, blackhead around lips, blackhead anatomy, blackhead and pimple remover kit, blackhead and acne mask, a blackhead is also known as, a blackhead is formed when this gland, a blackhead that keeps coming back, a blackhead that won’t come out, a blackhead that never goes away, a blackhead is an accumulation, a blackhead remover, a blackhead lover’s dream, a blackhead extractor, a blackhead after 30 years, blackhead black mask

Dr Masuku Maske Türkiye
Dr Masuku Maske Satın Al

Dr Masuku Maske Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | Dr Masuku Maske | Black Maske - Dr Masuku Maske Nedir - RSS - Google Sitemap
Dr Masuku Maske Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden drmasukumaske.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?